O firmie

Feliz Cosmetics - Naszą pasją są piekne dłonie

Lakiery hybrydowy Feliz to rewolucyjne i profesjonalne połączenie tego co najlepsze w lakierach do paznokci. Innowacyjna formuła pozwala na utrzymanie lakieru hybrydowego przez ponad trzy tygodnie, bez uszkodzenia lakieru oraz utrzymanie naturalnych kolorów. Nasze lakiery to również szeroka linia kolorów. Nasza

Feliz jest niewątpliwie liderem wśród lakierów hybrydowych ze względu na swoją trwałość, jakość i bezpieczeństwo. Główną ideą naszej marki – jest połączenie trwałości i najwyższej jakości przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa. Posiadamy certyfikat 5free który gwarantuje brak objawów uczuleniowych nawet na najdelikatniejszych dłoniach oraz brak składników rakotwórczych w naszych produktach.  

Przez cały rok pracowaliśmy nad formułą, którą pozwala stworzyć lakier o wysokiej jakości i trwałości bez uszkodzenia płytki paznokcia. Przyjemnym bonusem jest to, że lakier może być usunięty przy użyciu preparatu Feliz Remover, który nie zaszkodzi twojemu paznokciu. Frezarka która często niszczy płytkę paznokcia jest już tylko przykrą przeszłością!

Nasza paleta kolorów pozwoli wybrać Ci barwę, o której w danej chwili marzysz!

 
PIĘĆ GŁOWNYCH ZALET LAKIERÓW HYBRYDOWYCH FELIZ:
- Rewelacyjna Trwałość i Przyczepność  
- Certyfikat 5free - Brak składników uczulających i rakotwórczych !
- Łatwość zdejmowania lakieru – Bez użycia frezarki !
- Naturalne kolory
- Idealna Gęstość - bez smug i zalanych skórek